Fachowców z branży motoryzacyjnej (m/k/d)

O nas:

  • Jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną w trzecim pokoleniu, którą charakteryzuje najnowocześniejsza technologia i duże doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Nasza firma, zlokalizowana w bliskiej odległości od miasta Münster, oferuje usługi dla różnych typów pojazdów – od samochodów nowych po samochody zabytkowe. Nasza baza klientów obejmuje głównie klientów korporacyjnych, którzy leasingują pojazdy nie starsze niż trzy lata. U nas możesz spodziewać się rodzinnego, tętniącego życiem i wielokulturowego środowiska pracy z kolegami z różnych krajów, w tym z Portugalii, Hiszpanii, Niemiec, Tajlandii, Polski, Iranu i Ukrainy.

Twoje zadania:

  • Sporządzanie protokołów uszkodzeń pojazdów po wypadkach lub uszkodzeniach
  • Przeprowadzanie wycen i wycen pojazdów
  • Komunikacja z klientami, firmami ubezpieczeniowymi i warsztatami w celu wyjaśnienia roszczeń
  • Dokumentacja i kalkulacja kosztów naprawy z uwzględnieniem aktualnych cen rynkowych
  • Wsparcie klientów w procesie rozpatrywania roszczeń oraz doradztwo w kwestiach ubezpieczeniowych
  • Zapewnienie jakości i weryfikacja napraw po ich przeprowadzeniu

Twój profil/kwalifikacje:

  • Ukończone szkolenie jako specjalista ds. pojazdów, mistrz rzemiosła pojazdów lub posiadające porównywalne kwalifikacje
  • Dobra znajomość technologii pojazdów, szczególnie w odniesieniu do nowoczesnych pojazdów i metod napraw
  • Doświadczenie w obsłudze programów do oceny szkód i programów obliczeniowych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i orientacja na klienta
  • Staranny i precyzyjny sposób pracy, nawet pod presją czasu
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie; Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego będzie zaletą
  • Umiejętność pracy w zespole i chęć ciągłego dokształcania się

Oferujemy:

  • 4-miesięczny okres próbny z możliwością stałego przedłużenia umowy
  • Umowa o pracę na pełny etat (40 godzin tygodniowo), soboty i niedziele wolne
  • Konkurencyjne wynagrodzenie powyżej średniej w branży
  • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne oraz dodatkowe ubezpieczenie stomatologiczne
  • Dwa kolejne szkolenia finansowane co roku przez firmę w celu doskonalenia zawodowego
  • W przypadku przedłużenia umowy na czas nieokreślony oferujemy pracodawcy składkę w wysokości 25-30% na zakładowy plan emerytalny
  • Przyjazne, dynamiczne i wielokulturowe środowisko pracy

Jaki jest następny krok?

  • Możesz aplikować bezpośrednio na naszej stronie poświęconej karierom lub wysłać e-mail na adres tori@stiller-karosserie.de. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie i kulturze pracy, zajrzyj e tutaj lub zajrzyj na nasze kanały w mediach społecznościowych!