Elektryk samochodowy (m/f/d)

lokalizacja Münster-Nienberge, Niemcy (od teraz lub po uzgodnieniu)

Twoje zadania:

  • Odczytywanie i kasowanie kodów błędów (nasze urządzenia mogą być ustawione w różnych językach)
  • Kodowanie, programowanie i diagnozowanie kodów błędów w komputerze pokładowym
  • Konserwacja i naprawa układów elektronicznych
  • Montaż i konserwacja podzespołów elektrycznych i elektronicznych
  • Diagnozowanie i naprawa usterek elektrycznych
  • Montaż dodatkowych urządzeń i instalacji elektrycznych

O nas:

  • Jesteśmy rozwijającą się firmą rodzinną już w trzecim pokoleniu, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Münster. Pracujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Serwisujemy różnego rodzaju pojazdy, zarówno nowe, jak i zabytkowe (głównie wielu klientów korporacyjnych posiadających w leasingu pojazdy nie starsze niż 3 lata). Oprócz różnorodnych i ekscytujących zadań, znajdziesz także rodzinne środowisko pracy z wieloma kolegami z całej Europy (Portugalia, Hiszpania, Niemcy, Tajlandia, Polska, Iran i Ukraina).

Oferujemy:

  • 4-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • umowę na pełny etat (40 godzin tygodniowo), z wolnymi sobotami i niedzielami
  • konkurencyjne wynagrodzenie powyżej standardowej skali płac
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • dodatkowe ubezpieczenie stomatologiczne
  • zkolenia dwa razy w roku (finansowane przez firmę)
  • Możemy zagwarantować dofinansowanie pracodawcy w wysokości 25-30% w przypadku przedłużenia umowy na czas nieokreślony, jeśli skorzysta się z firmowego programu emerytalnego
  • Przyjazne, żywe i wielokulturowe środowisko pracy

Jaki jest następny krok?

  • Możesz aplikować bezpośrednio na naszej stronie poświęconej karierom lub wysłać e-mail na adres tori@stiller-karosserie.de. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie i kulturze pracy, zajrzyj tutaj lub zajrzyj na nasze kanały w mediach społecznościowych!